Kontak ons

Hoofkantoor

Eenheid 16, Central Office Park,

Jeanlaan 257,

Centurion, Pretoria, 0157

Privaatsak x 121
Centurion
0046

Telefoon: 086 110 1828

Faks: 012 664 2703

E-pos: Info@lwo.co.za

Voorsitter: Klaas Venter – 082 552 2998 | Klaas@huurkor.co.za

Hoof-Uitvoerende Beampte: Pieter Breytenbach – 082 944 6886 | HB@lwo.co.za

Bestuurder: Bemarking: Ansofie van der Walt – 076 091 4647 | ansofie@lwo.co.za

Bestuurder: Finansies en Administrasie: Daniël van der Vyver – 071 485 0647 | Daniel@lwo.co.za

Bestuurder: Regsdienste: Christo Bester – 071 485 3551 | Christo@lwo.co.za


Regsadviseur: Adv. Michelle Smuts – 064 756 5665 | michelles@lwo.co.za

Regsadviseur: Christoff dames – 071 485 3503 | Christoff@lwo.co.za

Regsadviseur: Hein Harmse – 071 485 3531 | Hein@lwo.co.za

Regsadviseur: Simonne Els – 071 485 3530 | simonne@lwo.co.za

Regsadviseur: Yolandi van der Laarse – 071 485 3565 | yolandi@lwo.co.za

Regsadviseur: Alwyn Annandale – 071 485 3501 | alwyn@lwo.co.za

Oos-Kaap

Eenheid F2/01, Spar gebou, Primrose Square, Linton Grange, PORT ELIZABETH 6025

Posbus 10585, LINTON GRANGE 6045

Telefoon: 041 360 3711

Faks: 086 525 7169

E-pos: admin@lwo.co.za


Wes-Kaap

PAARL

Selfoon: 071 485 3651 / 066 347 0433

Telefoon: 0861 101 828

E-pos: anthony@lwo.co.za / jannine@lwo.co.za

Noordwes

Schalk Engelbrecht – 083 284 5442 | Schalke@lwo.co.za

Jaco van den Berg – 076 202 3225 | jaco@lwo.co.za

Vrystaat

Adv. André Vorster – 084 606 8126 |Andre@lwo.co.za

Noord-Kaap

Jannie Roux – 082 573 4575 | Jannie@lwo.co.za

Wes-Kaap

Anthony Swartz​ – 071 485 3651 | anthony@lwo.co.za

Jannine de Klerk – 066 347 0433 | jannine@lwo.co.za

Dr. Henning Viljoen – 082 889 2551 | Henning@lwo.co.za

Oos-Kaap

Anneline Scriven – 082 304 1703 | anneline@lwo.co.za

Arnelda Heyl – 071 485 3435 | arnelda@lwo.co.za

Caroline Rademeyer – 082 771 6298 | Caroline@lwo.co.za

KwaZulu-Natal

Dennis Gramkow – 084 563 6944 | Dennis@lwo.co.za

Mpumalanga

Schalk Engelbrecht – 083 284 5442 | Schalke@lwo.co.za

Anton Engelbrecht – 082 370 8600 | Anton@lwo.co.za

Limpopo

Johann Jacobs – 082 375 1768 | johannj@lwo.co.za

Gauteng

Adv. Ernst Richter – 082 336 3074 | Ernst@lwo.co.za

Adv. Chris Landsberg – 082 370 1451 | Chris@lwo.co.za

Jakes Pheku – 082 85 6002 | Jakes@lwo.co.za

Aidan Ackermann – 060 804 5106 |aidan@lwo.co.za

LWO bedieningspunte

Die LWO help werkgewers regoor Suid-Afrika. Dienste word op u perseel gelewer vanaf die naaste bedieningspunt.

Kontak ons:

Aandag alle WERKGEWERS!

Skryf vandag in

om meer inligting oor die LWO en jou

GRATIS Arbeidsreg Ouditkontrolelys

Op maat gemaak vir jou besigheidsbehoeftes

U inligting is veilig en sal nie met derdeparty-maatskappye gedeel word nie.