Kontak Ons

Hoofkantoor

Eenheid 16, Central Office Park

Jeanlaan 257

CENTURION

0157

Privaatsak X121

CENTURION

0046

Telefoon: 0861 101 828

Faks: 012 664 2703

E-pos: info@lwo.co.za


Bestuur en afdelings

Voorsitter: Klaas Venter – 082 552 2998 | klaas@huurkor.co.za

Hoof Uitvoerende Beampte: Pieter Breytenbach – 082 944 6886 | hb@lwo.co.za

Bestuurder: Bemarking: Ansofie van der Walt – 076 091 4647 | ansofie@lwo.co.za

Bestuurder: Finansies en Administrasie: Daniel van der Vyver – 071 485 0647 | daniel@lwo.co.za

Bestuurder: Regsdienste: Christo Bester – 071 485 3551 | christo@lwo.co.za

Regsadviseur: Eric Schoeman – 071 485 3530 | eric@lwo.co.za

Regsadviseur: Arnelda Heyl  – 071 485 3435 | arnelda@lwo.co.za

Regsadviseur: Aidan Ackermann – 071 485 3565 | aidan@lwo.co.za

Regsadviseur: Hein Harmse – 071 485 3531 | hein@lwo.co.za

Regsadviseur: Christoff Dames – 071 485 3503 | christoff@lwo.co.za 

Streekkantore

Oos-Kaap

Eenheid F2/01

Spar gebou

Primrose Square

Linton Grange

PORT ELIZABETH

6025

Posbus 10585

LINTON GRANGE

6045

Telefoon: 041 360 3711

Faks: 086 525 7169

E-pos: admin@lwo.co.za


Wes-Kaap

Rynastraat 7

RAWSONVILLE

6845

Posbus 260

RAWSONVILLE

6845

Telefoon: 0861 101 828

Faks: 086 615 0764

E-pos: jakkie@lwo.co.za

Streekverteenwoordigers

Noordwes

Schalk Engelbrecht – 083 284 5442 | schalke@lwo.co.za

Vrystaat

Adv. André Vorster – 084 606 8126 | andre@lwo.co.za

Noord-Kaap

Jannie Roux – 082 573 4575 | jannie@lwo.co.za

Wes-Kaap

Jakkie Giani – 071 485 3651 | jakkie@lwo.co.za

Dr. Henning Viljoen – 082 889 2551 | henning@lwo.co.za

Oos-Kaap

Anneline Scriven – 082 304 1703 | anneline@lwo.co.za

Adv. Michelle Smuts – 064 756 5665 | michelles@lwo.co.za

Caroline Rademeyer – 082 771 6298 | caroline@lwo.co.za

KwaZulu-Natal

Dennis Gramkow – 084 563 6944 | dennis@lwo.co.za

Mpumalanga

Schalk Engelbrecht – 083 284 5442 | schalke@lwo.co.za

Anton Engelbrecht – 082 370 8600 | anton@lwo.co.za

Limpopo

Johann Jacobs – 082 375 1768 | johannj@lwo.co.za

Gauteng

Adv. Ernst Richter – 082 336 3074 | ernst@lwo.co.za

Adv. Chris Landsberg – 082 370 1451 | chris@lwo.co.za

Jakes Pheku – 072 606 9293 | jakes@lwo.co.za

LWO bedieningspunte (dienste sal gelewer word vanaf die naaste bedieningspunt)
LWO Werkgewersorganisasie arbeidsreg bedieningspunte (dienste sal gelewer word vanaf die naaste bedieningspunt)

Send us mail

Aandag alle WERKGEWERS!

Teken vandag in

om meer inligting te ontvang oor die LWO asook jou

GRATIS ARBEIDSREG OUDIT KONTROLELYS

doelontwerp vir jou besigheid en industrie

Naam en van

E-posadres

Kontaknommer

Industrie

Provinsie

Jou inligting is veilig en sal nie met derdeparty besighede gedeel word nie.