Kontak Ons

Hoofkantoor

Eenheid 16, Central Office Park

Jeanlaan 257

CENTURION

0157

Privaatsak X121

CENTURION

0046

Telefoon: 0861 101 828

Faks: 012 664 2703

E-pos: info@lwo.co.za


Bestuur en afdelings

Voorsitter: Pieter Muller – 082 853 8771 | pietman@amanabdy.co.za

Hoof Uitvoerende Beampte: Pieter Breytenbach – 082 944 6886 | hb@lwo.co.za

Bestuurder: Bemarking: Ansofie van der Walt – 076 091 4647 | ansofie@lwo.co.za

Bestuurder: Finansies en Administrasie: Daniel van der Vyver – 071 485 0647 | daniel@lwo.co.za

Bestuurder: Regsdienste: Christo Bester – 071 485 3551 | christo@lwo.co.za

Senior Regsadviseur: Mariëtte Redelinghuys – 071 485 3501 | mariette@lwo.co.za

Regsadviseur: Elmari Lemmer – 071 485 3531 | elmari@lwo.co.za

Regsadviseur: Maryna Theron – 071 485 3435 | maryna@lwo.co.za

Regsadviseur: Mishka Mars – 071 485 3503 | mishka@lwo.co.za

Regsadviseur: Zandré Maritz – 071 485 3565 | zandre@lwo.co.za

Streekkantore

Oos-Kaap

Eenheid F2/01

Spar gebou

Primrose Square

Linton Grange

PORT ELIZABETH

6025

Posbus 10585

LINTON GRANGE

6045

Telefoon: 041 360 3711

Faks: 086 525 7169

E-pos: admin@lwo.co.za


Wes-Kaap

Rynastraat 7

RAWSONVILLE

6845

Posbus 260

RAWSONVILLE

6845

Telefoon: 0861 101 828

Faks: 086 615 0764

E-pos: jakkie@lwo.co.za

Streekverteenwoordigers

Noordwes

Schalk Engelbrecht – 083 284 5442 | schalke@lwo.co.za

Vrystaat

Adv. André Vorster – 084 606 8126 | andre@lwo.co.za

Noord-Kaap

Jannie Roux – 082 573 4575 | jannie@lwo.co.za

Wes-Kaap

Jakkie Giani – 071 485 3651 | jakkie@lwo.co.za

Dr. Henning Viljoen – 082 889 2551 | henning@lwo.co.za

Oos-Kaap

Marelize Roets – 071 485 3356 | marelize@lwo.co.za

Anneline Scriven – 082 304 1703 | anneline@lwo.co.za

Caroline Rademeyer – 082 771 6298 | caroline@lwo.co.za

KwaZulu-Natal

Dennis Gramkow – 084 563 6944 | dennis@lwo.co.za

Mpumalanga

Schalk Engelbrecht – 083 284 5442 | schalke@lwo.co.za

Anton Engelbrecht – 082 370 8600 | anton@lwo.co.za

Limpopo

Johann Jacobs – 082 375 1768 | johannj@lwo.co.za

Gauteng

Adv. Chris Landsberg – 082 370 1451 | chris@lwo.co.za

Jakes Pheku – 082 85 6002 | jakes@lwo.co.za

Send us mail