KONTAK ONS

kontakbesonderhede

afdelings

bedieningspunte

Die LWO is 24 uur elke dag, 365 dae per jaar beskikbaar met arbeidsregsadvies by 0861 101 828

SLUIT AAN BY DIE LWO

KONTAKBESONDERHEDE

Foon: 086 110 1828

Fax: 012 664 2703

E-pos: info@lwo.co.za

Unit 16, Central Office Park

257 Jean Ave CENTURION 0157

Private bag X121

CENTURION 0046

AFDELINGS

Streekverteenwoordigers

Hoof Uitvoerende Beampte: Dirk Schoeman

Bestuurder: Finansies, Administrasie en Menslike Hulpbronne: André Naudé – andren@lwo.co.za

Bestuurder: Regsdienste: Adv Michelle Smuts – 071 485 3501 | michelles@lwo.co.za

Hoof: Regsadministrasie en Koördinering: Suré Faul – 071 485 3356 | sure@lwo.co.za

Senior Regsadviseur: Christiaan Swart – 071 485 3565 | christiaan@lwo.co.za

Regsadviseur: Madeleine Ackermann – 064 756 5665 | madeleine@lwo.co.za

Regsadviseur: Xander Levendal – 071 485 3530 | xander@lwo.co.za

Regsadviseur: James Pretorius – 082 646 3205 | james@lwo.co.za

Junior Regsadviseur: Tiaan Botes – 071 485 3503 | tiaan@lwo.co.za

Bemarking en Bate Bestuur: John Wright – 082 347 2607 | john@lwo.co.za

Streekverteenwoordigers

Oos-Kaap

40C Worraker Street, Newton Park, PORT ELIZABETH, 6045

Posbus 10585, LINTON GRANGE, 6045

Telefoon: 041 360 3711

Selfoon: 082 304 1703 (Anneline Scriven) | 071 485 3435 (Hannes Latsky)

E-pos: anneline@lwo.co.za | hannes@lwo.co.za

Wes-Kaap

Unit 66, Saint Square Estate, Wood drive, Sunningdale, Cape Town, 7441

Selfoon: 066 347 0433 (Meyer Louw)

E-pos: meyer@lwo.co.za

Mpumalanga

NELSPRUIT

Telefoon: 086 110 1828

E-pos info@lwo.co.za

Streekverteenwoordigers

NOORDWES

JACO VAN DEN BERG

076 202 3225 | JACO@LWO.CO.ZA

NOORDWES

ADV ERNST RICHTER

082 336 6074 | ERNST@LWO.CO.ZA

VRYSTAAT

ADV ANDRÉ VORSTER

084 606 8126 | ANDRE@LWO.CO.ZA

KWAZULU-NATAL

DENNIS GRAMKOW

084 563 6944 | DENNIS@LWO.CO.ZA

WES-KAAP

DR HENNING VILJOEN

082 889 2551 | HENNING@LWO.CO.ZA

NOORD-KAAP

JANNIE ROUX

082 573 4575 | JANNIE@LWO.CO.ZA

LIMPOPO

MARIUS RIEGER

082 256 6098 | MARIUSR@LWO.CO.ZA

MPUMALANGA

ANZEL BIRKIN

083 205 0634 | ANZEL@LWO.CO.ZA

GAUTENG

AIDAN ACKERMANN

060 804 5106 | AIDAN@LWO.CO.ZA

GAUTENG

MARIUS SENEKAL

079 523 0614 | MARIUSS@LWO.CO.ZA

GAUTENG

ADV CHRIS LANDSBERG

082 370 1451 | CHRIS@LWO.CO.ZA

GAUTENG

JAKES PHEKU

072 606 9293 | JAKES@LWO.CO.ZA

GAUTENG

JOHAN COETZER

081 727 8657 | JOHANC@LWO.CO.ZA

BEDIENINGSPUNTE

Die LWO help werkgewers regoor Suid-Afrika. Dienste word op die werkgewer se perseel gelewer vanaf die naaste bedieningspunt.

KONTAK ONS

VOLG ONS OP SOSIALE MEDIA